| d3javw a întrebat:

Cum li se pare fetelor ca arata mai bine baietii, pensate sau naturale sprancenele?

9 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Mie nu-mi plac băieţii pensaţi. Decât dacă tipul are sprâncene ca Frida.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Daca sunt lipitori, penseaza-le prima data la un salon, dupa cere ajutorului cuiva sa te penseze in continuare. Poate o sa inveti si tu s-o faci. Intrebarea pe care ai pus-o nu-si are un singur raspuns. Depinde foarte mult. Plus de asta, oamenii vad in tine un tot unitar, nu se uita la sprancene. Insa, cel mai important este ca tu sa te simti bine si sa te vezi frumos. Daca tu te vezi frumos, nu mai conteaza altceva.

| Iyulia3712 a răspuns:

Daca ai sprancenele foarte stufoase si arata foarte inestetic, poti sa le pensezi aproape inobservabil doar cat sa nu mai arate atat de neglijente dar daca sprancenele sunt normale nu te pensa!

| chitaramea a răspuns:

Depinde la ce fete te referi. Daca te referila fetele super extra aranjate probabil ele cauta baieti super extra aranjati ( deci penseaza.te) insa daca cauti o fata draguta ( normala as zice eu ) atunci iti poti lasa spancenele asa cum sunt ele

| NoNameqed a răspuns:

Ai putea sa te pensezi daca sunt stuoase si arata urat tie trebuie sa-t placa in ziua de azi toti baietii se penseaza deci nu vad preoblema daca te psenezi si tu

| NoNameqed a răspuns (pentru NoNameqed):

Stufoase, sa-ti, problema, pensezi, scuze m-am grabit laughing)

| muffinXXL a răspuns:

Naturale sau pensate așa încât nici sa nu bănuiască ceva.

| byancaa13 a răspuns:

Depinde!

| narciii7 a răspuns:

Depinde cum le ai... daca nu le ai cat un tufs si aproape unite ...penseaza.te neaparat... iar daca nu ....lasa.le asa!