| melissa_3397 a întrebat:

Buna fetelor!
Sunt bruneta de aproximativ 2 luni. Insa mi se decoloreaza parul foarte repede dupa o saptamana jumate mi se duce foarte mult din culoare si mi se face un fel de maro - roscat. Inainte am avut suvite blonde(decolorate) pe parul natural poate si din aceasta cauza.
Intrebarea mea este daca ma decolorez cam ce culoare asi avea?

1 răspuns:
| maryanu_8195 a răspuns:

Orice par decolorat ar avea tenta spre blond, iar daca te referi la 'stergerea' culorii vei avea parul ca inainte culoarea parului tau NATURALA.