| HotinAlexandra a întrebat:

Buna fetelor, mi-am luat un epilator Braun skil epil 9, păreri? Cum vise pare acest epilator, eu l-am încercat și chiar sunt mulțumită de rezultate.

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Eu prefer epilarea cu zahar la salon dar am si epilatorul asta ( silk epil 9 flex) pentru situatii cand nu ajung. Am parul foarte subtire si fin si am senzatia ca rupe foarte multe fire in loc sa le smulga dar am problema asta cu toate epilatoarele pe care le-am folosit de-a lungul timpului. Daca pentru tine e ok atunci sa il folosesti sabatoasa.

| HotinAlexandra explică (pentru Eireann):

Exact și mie, unele fire le smulge in rest se rupe, plus ca parul meu e și gros și ma doare rau când îl folosesc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu sunt multumita de el, asa ca am revenit la epilarea cu ceara calda.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu am folosit.Dar gasesti recenzii pe siteurile care vand acest propus.
https://altex.ro/......EPLSE9890/

| HotinAlexandra explică (pentru dullcat):

Sunt păreri destul de bune despre acest epilator

| dullcat a răspuns (pentru HotinAlexandra):

Am vazut.Eu prefer sa folosesc lama atunci cand e nevoie.