| danamarin a întrebat:

Buna fetelor!
Parul meu a fost vopsit de cateva ori castaniu inchis, am avut mare grija de el, iar acum este foarte sanatos. Mi-as dori mult acum sa ma vopsesc cu o nuanta de ciocolatiu deschis. Ce imi recomandati? Cum as putea sa fac asta fara sa imi iasa in trepte? E nevoie de decolorant? Si daca da, ce decolorant bun imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| zoloteck a răspuns:

Daca vrei sa fie chiar ciocolatiu deschis peste ceva mai inchis nu o sa iasa fara decolorant.
Eu ma decolorez cu decolorant de la Kallos si este chiar foarte bun. Daca vrei sa se decoloreze putin nu trebuie sa-l lasi sa actioneze mult pe par, vreo 15 minute ar fi de ajuns pentru a te putea vopsii apoi cu ciocolatiu deschis.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat