| Battery a întrebat:

Buna fetelor. Vreau sa ma vopsesc mahon deschis. Sunt saten inchis la radacina si pe lungimea parului blond inchis. E nevoie sa imi decolorez radacinile? Mi-am luat vopsea de la avon.

Răspuns Câştigător
| Luiyza a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa te decolorezi doar ca acolo unde esti saten inchis culoarea va fi putin diferita de cea de pe parul blond adica pe parul blond culoarea va iesi mahon deschis iar pe saten putin mai diferita mai inchisa big grinbig grin

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Nu trebuie, dar va exista o diferenta! Nu va fi uniform! Succes!