| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma fac cu vopsea normala pe par saten mediu, si pun o culoare. sa zicem blond inchis, sau ceva mai deschis ca sa imi iasa un blond inchis, si iese din prima, fara sa ma decolorez, mi se strica parul? pentru ca ma vopsesc odata nu cred ca o sa se strice. dupa fac numai radacinile. Ce credeti? am 15 ani!
funda

3 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Saten mediu culoarea, nu cat de lung e parul

| AdinaELA a răspuns:

Buna! Mai bine folosesti un nuantator daca vrei neaparat sa ai o alta culoare a parului. Daca pui o vopsea normala si apoi dai doar la radacini, o sa se vada urat.Nu mereu o sa obtii aceeasi nuanta si o sa se vada...groaznic.Bafta!

| N0kia a răspuns:

Nu este nevoie cred ca ai un par frumos natural, da doar ti-l deteriorezi!