| anonim_4396 a întrebat:

Imi creste pe gat(in spate, in zona cefei) prea repede parul si arata urat. cum as putea sa-l incetinesc sau sa-l opresc in acea zona?

Răspuns Câştigător
| RoxanaGhost a răspuns:

Du-te la setari-->Apeluri-->Afisare numar propriu--> Si ai acolo by network, trimitere si hide-->Debifezi hide si alegi by n.w sau trimitere happy Sper ca te-am ajutat [Eu am alt tip de tel totusi Samsung Champ dar cred ca ai tu la setari faza cu numar propriu]

| AtateaConditii a răspuns (pentru RoxanaGhost):

rolling on the floor) mor... celalalt cica sa se duca la doctorrolling on the floor) ohh... da-te cu benzi depilatoare.

5 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Poti sa te epilezi total pe spate.

| RoxanaGhost a răspuns:

Scuze! Am gresit intrebare! straight face... Poti sterge raspunsul meu?

| Luca_Robert_1999 a răspuns:

Epileaza-te laughing

| Vincent14863 a răspuns:

Apeleaza la un medic. happy