| RealyCUTE a întrebat:

Imi puteti recomanda un salon de coafura din Timisoara in afara de Breathless? Vreau sa spun ca atunci cand m-am dus la ei pentru programare, m-a vazut frizerita si a spus ca pentru parul meu care e mediu(trece jumate de centimentru de umar si nici nu e des) imi trebuie doua tuburi de vopsea de la Londa cu 40 de lei. Cand m-am dus sa ma faca mi-a spus ca imi trebuie trei tuubri de vopsea de la Londa cu 45 de lei. Le-am explicat ca atunci cand m-ama programat mi-au spus alt pret si ele nu ca nu se poate. S-au comportat foarte urat cu mine si au inceput si alte frizerite de acolo sa se ia de mine. Deci sub orice critica am crezut ca aia sunt profesionisti ca stiu cum sa se comporte cu un client. Si as mai vrea sa-mi spuneti parerea voastra despre Breathless.

2 răspunsuri:
| Syana a răspuns:

Am fost si eu acolo...e o teroare! Am cerut o coada de cal pe spate si impletita in 4 si m-au ciufulit si mi-au incurcat parul pe deasupra a costat si 100 lei degeaba! Nu va mai duceti la Breathless!

| RealyCUTE explică (pentru Syana):

Data viitoare o sa stim, mi-a spus cineva ca cica patronul e tigan.