| horansgang a întrebat:

In jurul buzele(partea de jos doar) am asa o pielea mai inchisa decat ar trebui si am incercat sa ma frec cu crema sa vad daca merge jos, dar nu merge. Ce pot sa fac de scap de pielea aceea inchisa?

1 răspuns:
| Rei12 a răspuns:

Depinde la ce te referi poate sa fie ceva natural și nu poți scapa de ea dacă ti a apărut mai recent recomand sa te duci la un medic care se pricepe cu pielea. Dar daca e de mult nu cred ca ai putea face ceva doar dacă iti dai cu fond de ten sau ceva. NU TE RANII SINGUR.