| Baby a întrebat:

Am si eu o mica problemuta. Deci am fost la plaja acum vreo 2 saptamana cred si m-am ars, nu ma dadusem cu crema. Acum m-am innegrit un pic si arata bine insa am inceput sa ma decojesc. Ce pot sa fac ca sa scap de pielea asta decojita? Va roog, urgent. dau funda
ps: am incercat peeling si dupa cu crema hidratanta dar nu prea merge

Răspuns Câştigător
| cookie_4108 a răspuns:

Un burete de baie, manusa sau o perie te vor ajuta sa scapi cat mai repede de aceasta situatie neplacuta. apoi aplica o crema hidratanta. la sfarsit vei avea o piele mult mai frumoasa si catifelata. foloseste intotdeauna crema impotriva razelor solare inainte de a te expune la soare si dupa aceea aplica o crema'' dup[a plaja''. pielea ta nu se va mai decoji. si ai grija sa nu te ''arzi''. mult succes (btw eu sunt butterfly doar ca mi-am uitat parola :*:* ) succes maine la examen happy