| miss_6576 a întrebat:

La o rochie din voal albastra cu baza gri si dantela gri in partea de sus ar merge o pereche de pantofi rosii? Va rog sa ma ajutati, nu reusesc sa imi dau seama ce pantofi sa imi cumpar.

6 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

O lege nescrisa a modei spune ca cel mai bine e sa ai 3 culori intr-o tinuta. ai deja gri si albastru. eu personal as alege pantofi negri.
rosu si albastru sunt doua culori care nu se potrivesc din punct de vedere estetic.

| Tweetymrrr a răspuns:

Depinde ce nuanţă de albastru e rochia, şi dacă pantofii sunt roşu aprins sau mai palid.În principiu nu prea ar merge, mai bine încerci clasicul negru.

| miss_6576 explică:

Sa va dau poza.

| akaleesh20 a răspuns:

Nup! are deja doua culori.ar merge o pereche de pantofi albastrii/ gri. doar nu vrei sa fii curcubeu. funda?

| Bittza a răspuns:

Sigur ca ar mergewinking (ca si pata de culoare )winking idea e sa nu mai pui altceva rosu in afara de pantofiwinking

Ar merge foarte bine si rozwinking