| doesntmetter a întrebat:

Ma lamureste si pe mine cineva cum functioneaza aplicatia Bongo?

Răspuns Câştigător
| BroSafarii a răspuns:

Servus! Presupun ca la aia de pe Facebook te referi laughing ca dai sms la un numar, si "bongo" iti raspunde despre tine, sau mai bine zis iti dezvaluie ceva despre tine.
Pai, daca dai sms la numarul ala cu ceea ce-ti cere Bongo, adica numele si orasul, iti poate da un simplu search pe facebook, google, youtube chiar, acesta interesanduse de tine, " explorandu-te ", daca pot sa zic asa, iar acesta iti da mesaj cu raspunsul lui pentru tine, legand fraza cu fraza, spunand ceva real... De exemplu: -eu dau pe facebook un mesaj in cronologie ca urasc branza aia, aia, aia, si aia... ( sa zicem )- si el intrand pe pagina mea de facebook, vede acest mesaj, iar cand iti va scrie pe mesaj ceva in gen: x uraste branza aia, aia, aia si aia. Bongo mai stie ca x are un caine care ii este drag si il cheama y.
si tot asa.
Asazisul " Bongo " este un om real care face bani saracu' cum poate. Funda?

| cristina1983 a răspuns (pentru BroSafarii):

Terog ajuta-ma eam trimis mesaj lui Bongo dar imi arata mesaj netrimis De ce ea sa?

7 răspunsuri:
| DevilHse a răspuns:

I-am trimis numele meu si orasul, mi-a zis ceva fara logica.
I-am raspuns: "Ei vrajeli", mi-a tinut un discurs despre magie.
Poate tot prin magie a rebuit sa platesc 3 euro in plus la abonament.

| doesntmetter explică (pentru DevilHse):

Păi nu ştiai că-i cu plată? Credeai că-i gratis? laughing

| DevilHse a răspuns (pentru doesntmetter):

Da, da aa credeam

| Lia_Andrei_1989 a răspuns:

Salut. Aplicatia Bongo iti caseste cele mai apropiate statii de autobuze care urmeaza sa vina

| Madalin_Marolicaru_1988 a răspuns:

Nioclas

| Rusnac_Natalia_1978 a răspuns:

Nici