| didy34 a întrebat:

Buna^^. ma numesc Diana si trec clasa a VII a. dati-mi si mie niste sugestii cum as putea sa ma imbrac in prima zi de scoala! thinking

Răspuns Câştigător
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Clasa a VII-a? Ia o cămașă http://hainefemei.info/online/topuri/camasi/ și niște jeanși pentru școală http://hainefemei.info/......an-scolar/

5 răspunsuri:
| isis5001 a răspuns:

Imbraca-te cum te simti tu cel mai bine. Cei mai populari in scoli raman blugii, poti incerca sa ii asortezi cu niste balerini si bluzite dragute, poti sa iti iei cercei in forma de nasturi sau de buburuze (sunt populari si in licee), parul strans cu o clama draguta s-au lasat liber si pusa o bentita faina ca sa nu iti intre in ochi. Adidasii dau de asemenea ff bine ( incearca sa ii iei albi sau negrii sa se potriveasca cu orice, dar mai ales cu ghiozdanul), niste curele dragute, hanoracele sunt la mare moda de asemenea ( sunt ff multe modele, nu ai cum sa ratezi). Daca iti permiti sa iti cumperi din mall si ai kenvelo acolo unde locuiesti tu, fa o vizita si pe acolo, in cazul in care nu iti plac hainele, macar vei gasi niste cercelusi asortati sigur. Vezi ca toamna asta se poarta movul, griul, bejul, verde inchis, negru, sunt culori f dragute si decente pentru scoala.

| papusikatha a răspuns:

Eventual ai putea sa iti iei o pereche de bikini in carouri si doar o cravata! laughing Nu stiu ce sa iti raspund, poate nu avem aceleasi gusturi, eu as opta pentru o tinuta normala, nu mi-ar placea sa fiu in centrul atentiei, si un sfat, nu te impopotona prea tare daca vrei sa nu dai drumu la barfe in jurul tau! Imbraca-te cu ce te simti bine si in largul tau!

| XxRoyalxX a răspuns:

Depinde daca puurtati uniforma poarta uniformabig grin Daca nu poti purta o pereche de blugi stramti negri si o bgluza rosie in carouri s-au cu desena si daca asta nu isi place un tricou orice culoare si niste blugi preferabil stramti ca largi meach.:-s

| LeaGacy a răspuns:

Mda imi dau seama dupa atitudine ca hehe ala e un ipotentstraight face cum draq sa ii zici lu fata asta sa se duca in clasa a 7-a fara chiloti in fusta scurta si cu prezervative la ea? ori esti dus rau bolnav ori ai vazut prea multe filme si nu mia sti care e viata reala si care nustraight face

| antonikaia a răspuns:

In balerini o bluza larga lunza/tricou pe sub o pereche de ciolanti si un colier nu prea impopotant