| xRIPx a întrebat:

Buna happy
Nu stiu in ce sa ma imbrac in prima zi de scoala :s Trec in clasa a8a si nu vreau sa ma imbrac la fel ca toata scoala laughing).As vrea ceva putin mai special si la moda happy Camasa e obligatorie dar in rest putem sa ne imbracam cum vrem happy
Sugestii?

Răspuns Câştigător
| DemonvsAngel a răspuns:

Așa îți voi da câteva idei. Dacă ești mai elegantă păi ti-aș zice o fustă largă până la genunchi sau stil creion și cămașa o vei băga în fustă și niște opincuțe clasice simple și să îți prinzi părul gen cu o panglică. Dacă ești mai rebelă puneți niște blugi mulați rupți și în picioare niște bascheți și o cravată gen mai scurtă, dar pusă mai leneșă într-o parte. Dacă ești gen mai leneșă puneți o salopetă scurtă cum sunt cele de vară și cămașa așa mai dezordonată și părul ciufulit și în picioare ar arăta bine cismulițe sau bascheti.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai e aproape o luna pana atunci, radare big grin

| ElenaSA a răspuns:

Iti pui un fel de cravata sau esarfa, pantalon inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata sau baiat?

| LSMM a răspuns:

Îmbracă-te normal, în clasa a 8-a oricum nu o să se uite nimeni la tine.

| PaulaMihoc a răspuns:

Cand am intampinat probleme legate de vestimentatie m-am inspirat de aici http://bit.ly/prima-zi-de-liceu. Imi place ca sunt si poze asa ca vad tot ceea ce ma intereseaza. Sper sa te ajute