| puffii548 a întrebat:

Marti plec in Grecia cu scoala si as vrea si eu sa stiu de unde imi pot cumpara si eu spuma/spray/nuantator de par roz si mov la preturi accesibile (sub 15 lei) de pe internet sa comand sau sa merg undeva si sa cumpar. nu imi spuneti de violet de gentiana, albastru de metil si roz castelani pentru ca eu vara trecuta am fost cu toate aceste culori, si se luau pe haine, pe perne, pe piele. VA MULTUMESC ANTICIPAR! DAU FUNDA :X

1 răspuns:
| HomeAlone2223 a răspuns:

Pai tu vrei si frumos si de calitate si rezistent, iti spun eu unde gasesti: la/sub 15 lei nu gasesti nicaieri. Cel mai bine ar fi sa te interesezi la un salon special la coafor sa vezi ce iti recomanda acolo. Poate au chiar ei produsele de care ai tu nevoie. Plus ca in Grecia e alta clima, banuiesc ca vei face si baie, deci vei sta in apa mult asa ca sigur ai nevoie de ceva bun care evident, te va costa mai mult.