| AidaAmaranta a întrebat:

Mi-am luat de la Avon fond de ten iluminator.Mai precis ce este?big grin am pus pe fata si nu am observat nimicastraight face mersi

Răspuns Câştigător
| aaaa12345 a răspuns:

Am catalogul e la pag 23.
3.Fond de ten calmant iluminator.
Impresioneaza prin naturalete.
Iti prezentam noul Fond de ten calmant care hidrateaza perfect si ofera un aspect luminos pielii.Iti va oferi o senzatie de confor, perfecta pe timp de iarna.

:hidrateaza si netezeste pielea in zilele friguroase de iarna
:iniformezeaza nuanta pielii

Concluzii:Ai fata mai fina si o simti calmanta. Sper sa iti fie de folos/

3 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

/Si eu mai folosesc ocazional mersi pentru funda mult

| Iuliaana a răspuns:

Acest fond de ten lasa tenul intr-o lumina radianta si stralucitoarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa prostiile. spalate pe fata cu apa rece de izvor si sa vezi ce se improspateaza si se coloreaza sanatos.