| Enma a întrebat:

Cine cumpara de la avon? ce fond de ten ati luat pana acum?

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

Cel mai bun dupa parerea mea este cel calmant sau depinde varsta...este pun si cel cu consistenta usoarawinkingwinking...dar sa stii ca si pudra este fff bunawinking

3 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Poti sa intri pe sait WWW.avon.md dar e mai bine sa iti gasesti un reprezentant.

| aniriiiiii a răspuns:

Eu mi am luat de la oriflame, giordani se numeste e foarte bun intra in piele si iti lumineaza fata si ti o face fina. incearca`l!

| anonim446 a răspuns:

Personal,nu recomand produsele gen Avon, Oriflame.Iti recomand Max Factor,Maybelline,Clinique, No7, etc. Ce-i drept sunt putin mai scumpe, dar sunt super si isi merita pretul. Funda?puppy dog eyes