| necunoscuta123 a întrebat:

Urgent.

Mi-am luat un fond de ten de la AVON si este cam inchis, ce pot face?

4 răspunsuri:
| rfeqa a răspuns:

Încearcă să amesteci fondul de ten cu puțină cremă de față, se va mai deschide nuanța

| necunoscuta123 explică (pentru rfeqa):

Daca pun alifie de galbenele merge?

| Andra9pk a răspuns (pentru necunoscuta123):

Doamne fereste laughing iti iei un fond de ten mai deschis. Ori iti iei altul nuanta ta.

| Oanatw1 a răspuns:

O sa strice fondul de ten dacă face asta și după aplicare va avea numai pete pe fata. Cel mai bine este sa mai cumperi încă un fond de ten mai deschis și înainte de aplicare sa le amesteci.