| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un fond de ten de la Avon si am observat ca nuanta nu se prea potriveste, bate spre galbui. Cum as putea inchide putin nuanta sau sa nu mai bata spre galben

Răspuns Câştigător
| Ana9999 a răspuns:

In general asa tenta galbuie au fondurile de ten de la Avon. Nu prea ai ce sa ii mai faci, ideal ar fi sa iti iei un alt fond de ten pe care sa il testezi cu atentie in magazin sau, daca e posibil, sa iti iei o mostra. Eu le recomand pe cele de la Rimmel, L'Oreal sau Revlon, daca le prinzi la promotie iesi mai castigata decat daca ai lua de la Avon.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fondul de ten de la Avon, oricare ar fi preţul şi culoarea lui, nu este bun.
E doar reclama de el.