| Andra4862 a întrebat:

Buna! Nu cred ca ati mai auzit problema asta, dar cum pot să imi deondulez genele? Acum trei zile mi-am luat un ondulator de gene nou și l-am testat atunci și nu mi se mai lasa genele. Vreau sa le am înapoi drepte, mai ales ca părinții mei nu sunt de acord să le am ondulate, doar la ocazii speciale și acum imi stau în sus văi de capul lor. Stiti metode de a le îndrepta?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Asteapta pur si simplu sa se intample de la sine, caci daca le mai agasezi mult prin procedee termice/mecanice vei ramane fara ele.Cred ca si asa sunt chinuite de la machiaj, eu imi amintesc cum imi tot cadeau cand foloseam rimel prin liceu, deci ai grija!