| simo80 a întrebat:

Buna,putin ajutor am o rochie albastra sau bleumarin din dantela mai groasa ce sacou sa iau? dar nu negru ca e prea inchis tot,un bej cu pantofi bej?,sau un sacou alb si pantofi negri?,e pentru o nunta, mersi

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sacou la rochie?

| Syndre a răspuns:

Mergi pe sacou și pantofi bej, e o culoare sigură și fină cu care nu prea ai cum să dai greș.

| ciprian1999 a răspuns:

Cel mai bine armerge ceva inchis la incaltaminte si ceva deschis la sacou. e bun asa : pantofi negrii si sacou alb