| Pink Panther a întrebat:

Ce fond de ten imi recomandati? (am tenul uscat). dar sa nu fie nici prea scumpbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Pentru tenul uscat, la un pret mic, iti recomand: Maybelline Affinitone 25ron sau Dream satin liquid 36ron; Rimmel Recover 20ron.
De asemenea poti sa te dai cu crema hranitoare cu 15 minute inainte de a folosi orice fond de ten pentru ten normal.

7 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Eu ti-as recomanda fdt Max Factor Lasting Performance, costa cam 42 de ron, acopera dar nu da aspect de masca pielii si hidrateaza.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Seline a răspuns:

Fond de ten pentru ten gras, Vichy Normateint. E foarte bun, toate prietenele mele l-au laudatlaughing 49 ron.

| NuConteazăCine a răspuns:

Affinitone - in jur de 20-25 lei happy

| AdaIoana18 a răspuns:

Eu iti recomand fondul de ten de la Maybelline New York cu 50% apa http://www.baaria.com/......n-30ml.jpg
eu am avut acest fond de ten si este foarte bun sau daca nu poti incerca tot de la Maybelline http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_2975-affinitone-copy.jpg eu acum acest fond de ten am si sunt foarte multumita. Bafta!

| ladybug23 a răspuns:

Eu am un fond de ten lichid de la Oriflame care este foarte subtire si nu lasa urme. si pe deasupra ma dau cu o pudra compacta dela avon si am tenul uscat, ca al tau.
:*

| Me,myself & I a răspuns:

Sunt fonduri de ten bune la avon, oriflame si chiar metopolitan unde sunt si eu reprezentanta, produsele sunt chiar ieftine si de calitate.Pentru care vrea sa incerce sa intre in aceasta mica afacere poate sa folosesca codul meu AAa8Ek6b, va spun ca merita!

| PlAyfuLl_aNgeL a răspuns:

Fondul de ten anew de la avon, e foarte bun si costa in jur de 40 de ron