| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

eu am tenul normal spre uscat. ce fond de ten de la Avon imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| emydaisy a răspuns:

Iti trebuie un FFond de ten calmant.Confera luminozitatea tenului, acopera micile imperfectiuni.Perfect pentru ten uscat sau sensibil.Costa 17.99 lei. Sper ca te-am ajutat si eu il folosesc. Funda?

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru emydaisy):

Asta vroiam si eu acum sa mi-l comand, multumesc pentru ajutor

| emydaisy a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Cuplacere

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mai bine foloseste o BB crem, eu ti-o recomand pe cea de la Maybelline.

| Parkmin a răspuns:

Cel spuma ...este foarte bun...s-au poti incerca BB cream de la nivea

| dodo1mik a răspuns:

Nu ti-as recomanda fon de ten ci un corector este mai simplu si nu iti afecteaza tenul (mai ales ca al tau este spre uscat).
Dar daca vrei poti sa incerci BB crem am prietene care il folosesc si am inteles ca este chiar foarte bun.
Sper ca te-am ajutat!