| RoOxX a întrebat:

Buna!
Samponul de la Advance Techniques Straight and Sleek iti face parul macar ceva mai drept? Adica nu ma astept la rezultatele pe care le obtii cu placa, dar macar iti ia putin din volum si pare macar putin mai drept? Adica sa se vada ca il folosesti, sa fie o diferenta.

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Uite, si eu eram ca tine... nu credeam ca va fi bun + ca auzisem pareri de genul : " sampoanele de la Avon, o gluma. nu-s bune de nimic" dar am zis sa incerc. si ma spal cu el de 1 luna. parul meu nu e perfect drept dar de cand ma spal cu samponul asta sta cum imi place mie asa ca nici nu am mai folosit placa. ma spal cu samponul de care ai zis tu + balsam tot de la Avon, dar pentru volum si parul meu arata foarte bine [ plus masti cu ou, ulei de ricin, petroleum si lamaie ]. Incearca si tu. si de sampoanele astea de la Avon ce sa zic, poate chiar nu-s bune, dar mie imi fac bine la par.

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Niciun sampon nu poate face parul dreptoh go on
Aiureli...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am folosit acest sampon de la avon dar chiar daca eu am parul putin ondulat la varfuri, nici asa nu imi sta km imi place in schimb folosesc placa dar imi tratez parul ca advance techniques damage repair si sincer vad ceva schimbari