| Annais a întrebat:

Saptamana viitoare am balul de absolvire si nu am nicio idee cum as putea sa ma machiez...Sunt blonda, am ochii caprui cu irizatii verzi si tenul deschis, iar rochia este albastra.
Orice idee este bine-venita. Astept sugestiile voastre, pls!
:*:*:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date cu machiaj verde, poarta o rochie verde.
Da bine daca esti blonda happy

| BlackheartQueen a răspuns:

Si eu am balul saptamana viit. :))
Esti din buc? :)
Mie imi plac mult smokey eyes. Parerea mea e ca negrul pune ochii in evidenta si confera eleganta :-? depinde si de ce vrei tu. Avand in vedere ca rochia e albastra-nu ai specificat ce nuanta de albastru, inchis, deschis- banuiesc ca te-ai gandit sa apelezi la fard albastru.
http://1.bp.blogspot.com/......E693D.jpeg
Totusi parerea mea ramane aceeasi :)) cu negru nu dai gres. Poti sa folosesti creion negru de ochi, mascara negru, fard negru-dar sa nu exagerezi- :-?
http://how-to-do-smokey-eyes.com/wp-content/uploads/2011/09/eyes.jpg
:*

| Annais explică (pentru BlackheartQueen):

Mercihee hee..cred ca o sa raman la smokey eyes
Sunt din buzau. distractie placutasmug
:*

| BlackheartQueen a răspuns (pentru Annais):

Ok,mersi. La fel si tie smug