| darriya a întrebat:

Buna,scuzati categoria! Stiti cum pot scapa de celulita? am un regim de ingrasare si am mancat tot felul de prostii, si acum m-am ales cu o "frumoasa"celulita.

6 răspunsuri:
| Anonim0078965 a răspuns:

Mergi la sala.Te va ajutawinking

| fabi123 a răspuns:

Se cheama tonifiere niste alergare, mai mult de 30 min fara oprire pe zi, ar trebui sa te scape de ea.

| AndyMan145 a răspuns:

Salut "Darriya"
Si eu acum 2 luni aveam 83 de kg, fara sa imi schimb meniul de hranire, Tot ce am facut o fost sa merg la sala.
Am facut exercitii de cardio: Alergat la banda 5 min de incalzire, Steper 10 min, bicicleta 10 min, la aparate de bicepsi/tricepsi/piept/spate 10-15min(Nu trebuie sa ridici greutati mari, ci sa lucrezi mult timp)
In 2 luni iti garantez ca vezi fi supla si plina de viatabig grin te vor alerga barbatii/baietii.

| darriya explică (pentru AndyMan145):

Eu nu sunt grasa din contra, am nevoie de kg, insa am celulita