| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Se mai poarta suvitele blonde? Vreau sa imi fac, dar nu tot capul.Doar cateva.Se poarta groase sau subtiri? Ce culori se poarta? Niste poze sau video pls. Dau fundita se stie.

6 răspunsuri:
| nataliam a răspuns:

Depinde de culoarea ta naturala. Nu cred ca daca iti vei face niste suvite blonde platinat groase pe un par brunet vor fi prea apreciate. sau daca iti va sta bine. Parerea mea este sa-ti faci cateva suvite subtiri, atat cat sa-ti dea niste reflexe frumoase parului, insa nu prea diferite de culoarea actuala. Cu cat parul tau este mai inchis, cu atat fa-ti suvitele mai inchise, pentru a evita acel contrast prea mare. http://i27.photobucket.com/albums/c168/ioannaraluka/suvite.jpg Uite, dau foarte bine amestecate cu restul parului. Bafta!

| nataliam a răspuns:

Oricum, care`i faza "se poarta"? Da, normal ca se poarta de catre cei care le au. Moda nu ti`o face nimeni, nimeni nu`ti dicteaza cum iti sta bine. Cauta pe net programe si pune`ti peruci, o sa vezi daca iti sta bine sau nu. De tine depinde ce`ti place, nu de altii. De ce incerci sa intri in anumite tipare? Fii tu insati si exprima asta si prin coafura.

| Bi.Dam a răspuns:

Am auzit ca nu se mai poarta.Si eu vroiam sa'mi fac, insa multi mi'au zis ca nu se mai poarta

| djnino a răspuns:

Da se poarta, subtiri NU SUNT FATA dar majoritatea fetelor aubig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu