| Gabitzu_Gabi_1992 a întrebat:

Cine imi poata spune un tratament pentru cresterea parului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin aplicat de 3x/săptămână, gen : îl aplici, stai o oră apoi il speli.
La fel îl poti combina cu cel de măsline dar să fie extra-virgin, uleiul de argan și vitamina A uleioasă.
Totuși nu neapărat restul dar uleiul de ricin este cel mai indicat pentru creșterea și îngrijirea părului, te asigur.
Acum și tata îl folosește ^^

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dianabaumli a răspuns:

Incearca mastile din acest articol, eu am incercat cel cu ulei de ricin si sunt foarte multumita.

http://trenda.ro/frumusete/tratament-impotriva-caderii-parului/