| pfffffff a întrebat:

Cel mai bun tratament pentru cresterea parului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin aplicat pe scalp.Il gasesti la orice plafar.
Uite aici iti spune cum sa-l folosesti
http://mybebe.md/vizualizare/uleiul_de_ricin_si_efectele_sale_miraculoase

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Acest produs este bun pentru orice problema referitoare la par : schimbdeocazii.com/frumusete/opri-caderea-parului-intr-o-luna-sau-banii-inapoi

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ulei de ricin, foloseste-l o data pe saptamana, fa-ti o masca cu ulei de ricin, galbenus de ou, ulei de masline

| Iyulia3712 a răspuns:

Ulei de ricin. E foarte eficient si ajuta si la intarirea unghiilor.