| Diaaaana a întrebat:

spuneti-mi si cum sa scap de riduri! Am 17 ani si niste riduri destul de pronuntate.Folosesc fondul de ten cam de vreo 4 ani zilnic. Oare de el sunt ridurile? FUNDAA

5 răspunsuri:
| Skiipper a răspuns:

Este posibil ca in toti acesti ani sa nu fii ales fondul de ten potrivit ...si asta sa iti fi provocat riduri. incearca creme anew de la avon

| BurnGirl a răspuns (pentru Skiipper):

Te rog sa nu mai recimanzi la nimeni produse avon straight face nu sunt deloc deloc bune, mai bine ceva din plante de la farmacie naturale.scuze nu din intentie rea happy

| Skiipper a răspuns:

Asta e parerea tawinking

| IulySweet a răspuns:

Buna! Acest lucru poate fi neplacut, sa ai un ris, mai ales la 17 ani. POti folosi creme anti-rid sau poti consulta un doctor dermatician. Cauzele pot fi de la fondul de ten sau intreaba si tu in familia ta daca cumva, cineva a mai avut riduri de la varsta asta... sper ca am fost de ajutor... funda?big grin

| BurnGirl a răspuns:

In nici un caz de la fondul de ten, dar :-)) totusi incearca sa mai reduci din el mai lasa pielea sa respire si ea :-D, fol ceva creme dar vezi pentru sub 35 de ani, o sa vezi rezultate cam dupa 2-3 saptamani.