| TepesStyle a întrebat:

Buna stiti cum as putea sa am o fata mai asiatica (sunt baiat) in afara de operatie estetica
cel mai bun raspuns fundaaaaaaaa

5 răspunsuri:
| Elena1102 a răspuns:

Daca ai o fata foarte alba atuncea exista creme cel mai bine e sa mergi sa intrebi la o farmacie ca iti spune... Dar mai poti cu castraveti tinuti trei zile in ulei de masline si dupa ce ii ti in ulei ii tai feli si ii pui pe fata (ai grija sa acopere toata fata) timp de 1 ora jumate apui mai freci cu castraveti fata timp de 15 minute. (trebuie sa repeti asta cam timp de o luna ca sa aiba rezultate).
FUNDA?

| TepesStyle explică (pentru Elena1102):

Daca nu gasesc o metoda mai buna ai funda

| Elena1102 a răspuns (pentru TepesStyle):

Uite de faza cu castravetii am auzit-o de la un doctor ca si eu am fata alba si ma interesa si pe mine si asa mi-a spus sa incerc eu am incercat nu are efecte rapide dar tio mai inegreste ceva dar trebuie sa faci asta timp de o luna ca sa se vada ceva chiar mai mult.

| TepesStyle explică (pentru Elena1102):

Poti sa-mi trimiti o poza?

| TepesStyle explică:

Sigur merge faza cu castravetii?