| Mirunabball4 a întrebat:

Buna
Stiti unde pot gasi bacanci de dama numar 41-42? In Bucuresti http://www.okazii.ro/......html...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Parisblue a răspuns:

Hei,au la Leonardo si la Deischman o gramada!

| Mirunabball4 explică (pentru Parisblue):

Au si numere mari? adica 41-42?

| Parisblue a răspuns (pentru Mirunabball4):

Da! eu cand am fost ultima data aveauwinking. Chiar la barbati au si 46-47. ceea ce nu se gaseste prea des.

| Mirunabball4 explică (pentru Parisblue):

In ce magazin aveau nr 46-47? eu sunt fata si vreau bocanci nr 41-42... in ce magazin pot gasi?

| Parisblue a răspuns (pentru Mirunabball4):

Eu ziceam in general, ca au numere mari.ca pana si la barbati au 46. dar au si de fete mari.Eu am vazut in leonardo parca, nu stiu daca mai au acum...dar incearca si in deischman, ca si acolo sunt d astea!

5 răspunsuri:
| bia999 a răspuns:

Am vazut unii asemanatori in mall vitan la leather pointhappy