| Nueu10 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare des pusa dar totusi as dori cat mai multe raspunsuri. In cat timp credeti ca o sa am un abdomen plat,perfect daca merg si la sala, in fiecare zi si am o alimentatie sanatoasa? Sunt fata.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

In cazul meu, intr-o luna au inceput sa se vada rezultatele...continua cu stilul asta de viata si vei capata foarte rapid un abdomen platwinking

| ITvladutu a răspuns:

PAi daca faci exercitii fizice (alergat, bicicleta chiar si role) daca mergi la sala, si daca ai o alimentatie sanatoasa si buna (fructe, legume, salata de fructe, fara ciocolata, fara prajeli) in 2-3 saptamani arati ca o diva :*

| LaLaLa77 a răspuns:

Cu cat e mai mare dorinta, cu atat mai repede apar rezultatele! happy Bine..acum depinde si de corpul tau. Dar cu mult efort se va rezolva!
Succes :*!