| Viper_1588 a întrebat:

As dori sa stiu cum sa am un abdomen plat si cu patratele.

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Stai, stai... Tu crezi ca faci abdomen plat in 2-3 zile? Sa-ti zic eu : se pune sala + alimentatie sanatoasa. Asa, deci te duci si iti faci abonament la sala. Dupa, elimini din meniu : sucuri, dulciuri, chips-uri, mai simplu : bauturile acidulate si grasimile. De asemenea nu mai manca dupa 7.

5 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Mergi la sala! Doar asa vei reusi! Baftawinking

| Deny93 a răspuns:

Poi fratele meu face abdomene multe pe zii.sh cateva flotari... sper ca te-am ajutat:*:*

| Nechaty a răspuns:

Mergi la sala...Sau fa acasa in fiecare zi cate poti tu...

| Nechaty a răspuns:

Mergi la sala ...Sau fa acasa in fiecare zi cate poti tu o sa faci din ce in ce mai multe si sa mananci dupa ce faci abdomene.nu inainte pentru ca nu o sa poti face...Bft

| Cookieahjkekdn a răspuns:

Facand exerciti o sa ai un abdomen plat si cu patratele.cred ca trebuie sa mergi la salathinking
laughing