| andreeaaa1 a întrebat:

Stiu ca pare imposibil, dar ce alta metoda stiti pentru a nu mai avea mustata(la fete) fara a te "epila"?
fundita

5 răspunsuri:
| InoTkd95 a răspuns:

Pai nu prea cred. Daca suporti durerea ai putea sa incerci cu ceara sau cu penseta. Daca nu cu crema sau spray. ATENTIE! Nu te face cu Big-ul iti vei face o padure sub nas, mai rau ca la baieti.

| Bianca206 a răspuns:

Depinde si de varsta pe care o ai. Daca esti majora, te poti duce la un salon, acolo unde poti sa te epilezi definitiv. Adica, dupa nu o sa iti mai iasa firele de par si nu o sa mai ai nici o problema. Nu stiu exact unde se afla salonul, dar te poti interesa pe net. O alta metoda este aceea de a smulge firele cu penseta, insa este foarte dureros.

| ilegale a răspuns:

Hmm. pai te astepti sa dispara peste noapte? ca ceara este cel mai indicatwinking

| Bisquit_3690 a răspuns:

Din cate stiu eu este asa zisa "epilare permanenta" care s-a dovedit a nu fi chiar permanenta deoarece odata la nu stiu cat timp trebuie sa repedti procesul care din cate am inteles nu este deloc ieftin

| F3N0M3N0_3994 a răspuns:

Pai. fetele din cate stiu nu au mustataworried?
si daca tu ai...
pai da-te cu crema.(ceara)
sau cu Bigul...depinde cum vrei...