| ale97 a întrebat:

Stiu foarte bine ca exista moduri de a creste volumul parului! Dar problema mea e fix invers, eu am prea mult volum la par. Stiti vreun mod de a mai reduce din volum? Multumesc mult!big grin

Răspuns Câştigător
| sweetie a răspuns:

Eee...lasa ca si eu sunt in aceeasi situatie. dar sa stii ca daca tiai indrepta parul ai arata ciment laughing ma rog tot asta e solutia: neglijeaza-l, distruge-l, indreapta-l, spalate doar cu ***-uri de samponuri. functioneaza. dar crede-ma altii si-ar dori sa-l aiba ca tine. chiar vrei sa renunti la el...

4 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Du-te la cuafor si spune-i cuafezei sa ti-l filezestraight face

| JollyLulu a răspuns:

Te duci la coafor si ceri sa ti-l rareasca, ai putea sa iti indrepti mereu parul ca sa nu mai aibas asa volum si mai poti sa-l aranjezi sa nu-l lasi ciufulit.
p. s:te rog vreau fundita.

| Ionutz_1837 a răspuns:

Da placa ----intreaba la farmacie

| Issa_8382 a răspuns:

Da.big grin mergi la coafor si ii ceri sa iti rareasca parulbig grin Iti reduce considerabil volumul. Te pup:*