| SabRosO a întrebat:

.Sunt baiat.Mi-ar sta bine daca m-asi imbraca la banchet in urmatorul fel?; Jeansi albastrii,camasa alba,sacou negru, tenisi negrii, si papion?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este foarte bine.
Mergi asa, iti sta bine.
Distractie placuta!
Te pup!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Îți iei pantaloni cu dungă permanentă, cămașă, sacou, pantofi, cravată, ceas, curea, etc.
Nu te duci în oraș, ci la un banchet.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Ti-ar sta bine... distractie placuta!

| Kasia a răspuns:

Domn'le daca schimbi tenesii cu niste pantofi e foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, man nu asculta de astia, iti dau e un mic sfat a trecut moda dandy, asa ca scoate afurisitul ala de papion pentru ca ma enerveaza la culme, iar in rest esti chiar ok. Eu zic sa inchiriezi si o limuzina pentru a da bine la fete.

| Painkeeper a răspuns:

Da... mi se pare destul de OK.

| Jiiasy24 a răspuns:

Buna! frate. ce pantofi ce cravata!? Au trecut vremurile alea! cel mai bine e sa te imbraci cum zici tu. Eu zic ca ar sta bine. Distractie placuta!