| anonim_4396 a întrebat:

sunt loredana am 13 ani si am sanii foarte mici am si eu rusinea sa va intreb ce trebuies a fac ca sa imi mai creasca ceva trucuri acre fac alte fete va rg ajutati-ma.am auzit de un masaj la sanii singura sa mi-l fac imi puteti spune cum?

Răspuns Câştigător
| username_7558 a răspuns:

Hmm... thinking "alessa" are dreptate în mai tot ce zice. Recunoscc asta băiat fiind, şi nu doar după ce ştiu şi ce îmi place mie, ci şi după ce ştiu că le place băieţilor (bineînţeles că e adevărat, noi bârfim mai mult ca fetele, doar că pe alte subiecte). Sânii mari nu sunt preţuiţi la o fată, decât pentru apariţie, pentru motive de ordin sexual.
O fată cu adevărat atractivă este cea care ştie să se preţuiască pe sine, să aibă grijă de ea. Se numeşte "stil", şi se compune din eleganţă, curăţenie, modestie, şi puţin parfum fin. Ca să fie plăcută, o fată trebuie să ştie să atragă privirile fără sâni mari, şi fără să fie exhibiţionistă prin haine sau comportamen (expunere indecentă). Contează priviri, gesturi, contează să araţi că eşti greu de "cucerit" şi greu de "păstrat" (nu mă refer să stai pe banii altora, în niciun caz). Fata care este cel mai greu de avut, este dorită de absolut toţi băieţii, pe când fata cea mai sexy este dorită doar de cei interesaţi de relaţii fizice, şi doar pentru ele.
O fată este mai frumoasă în costum de baie decăt goală, şi e mai frumpoasă într-o rochie bine aleasă, decât în costum de baie. Ai mai multe şanse să fii plăcută şi dorită dacă ştii să te comporţi, decât dacă ai sâni mari.
O fată dorită şi invidiată este cea care ştie să îşi folosească valorile personale şi să le scoată în evidenţă, nu cea care încearcă să se îmbunătăţească artificial, fie că înseamnă machiaj excesiv, operaţii estetice, haine provocatoare şi culori ţipătoare.
Cea mai sexy fată va fi mereu cea care se vede că are încredere în ea.
Şi cu toate astea, e posibil ca până la urmă să ai şi tu sânii mari. Teoretic, sânii încep să crască pe la 13-14 ani, dar diferenţa mare va fi după 18-19. Pâna la 13 ani, marea majoritate a fetelor nu au sâni, deloc. Deci nu te îngrijora! Ştiu multe cazuri de fete care au gândit ca tine când erau mici, ca apoi să ajungă să spună că au sânii prea mari. Nu vrei să le vezi când aleargă! laughing

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall am 13 ani si eu am sani destui de mari asa ca nu incerca sa faci nimic inainte eram dezamagita de sanii mei dar miau mai crescut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga eu am 14 ani si am sanii normal:nu prea mici nici prea mari dar sora mea de 17 ani avea aceiasi problema la varsta ta dar s-a rezolvat! nu iti face griji

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna mai fetyta la ce iti trebuie tye sani ca sa te vada baetii gresesty daca un baiat te placet place si daca nai sanii mai daca vor doar swanii sa se duca pe varyanta ca gasesc tu ai gryja de sanataea ta si la ani tai nu m-as gandi la sani m-as gandi la carte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Loredana, eu sunt pisicutza18
si nu trebuie sa te steresezi ca nici yoo nu am asa sani mari sh cica e normal la varsta asta sa nu ai sani... da parca ai ceva lipsa... dar uh cate kg ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna eu am 13 ani am sani mici. dar cu toate astea ies in evidenta.Prietenele mele is mai dezvoltate dar pentru baieti suntem la egalitate.Si eu o sa am rabdare cu ei nu cred ca ii ceva asa de important mai ales ca inca avem 13 anihappysuntem inca la inceput.Baftakiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, sunt maria am 13 ani si nu mi s-au dezvoltat sanii decat foarte putin ce pot sa fac? va rog ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am tot 13 ani.Si am sanii foarte mici.Toate colegele mele ii au mai mari.Doar eu asa mci.Am o prietena care peste 4 luni face 12 ani si are sanii de 4 ori mai mari ca ai mei. Uneoei ma gandesc c'o sa'mi cresca mai tarziu.Trebuie sa am rabdare da'uneori ma gandesc ca baietii se uita la formele tale si incep sa ma simt prost.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm... eu am 13 ani. si am sanii mari. nu stiu ce sa-ti spun. unele fete se dezvolta mai greu. :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu ai tate la 13 ani?! eu aveam de la 9

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silicon tata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si eu am 12 ani si am sanii marimea 1. nu-s eu atat de dezvoltata pe cat as vrea dar.asta este fiecare trebuie sa se dezvolte odata si odata! tu nu trebuie sa-ti faci griji din cauza asta. si mie mi se face putin rusine de colega mea de 10 ani care are sanii aproape ca ai sorei mele care are 17 ani ea este ft dezvoltata. mai am o colega de 12 ani dar ea nu are sanii asa mari. i are doar putin mai mari deat mine dar pe ea nu o intereseaza SANII. ea se distreaza mereu. ei bine e si normal ca ea sa fie mereu ferikita pentru.ca de ea nu fache nimeni misto ca de mine inca o data. ASTEAPTA CA O SA-TI CREASCA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si eu am 12 ani si am sanii marimea 1. nu-s eu atat de dezvoltata pe cat as vrea dar.asta este fiecare trebuie sa se dezvolte odata si odata! tu nu trebuie sa-ti faci griji din cauza asta. si mie mi se face putin rusine de colega mea de 10 ani care are sanii aproape ca ai sorei mele care are 17 ani ea este ft dezvoltata. mai am o colega de 12 ani dar ea nu are sanii asa mari. i are doar putin mai mari deat mine dar pe ea nu o intereseaza SANII. ea se distreaza mereu. ei bine e si normal ca ea sa fie mereu ferikita pentru.ca de ea nu fache nimeni mijto ca de mine inca o data. ASTEAPTA CA O SA-TI CREASCA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am 13 ani si am aceeasi problema dar eu cred ca mai bine te concentrezi pe eleganta modestie si stil.chiar daca nu ai sanii mari te poti face observata de baietii prin ceva la care te pricepi foarte bine.mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

My asteapta fato eu am 14 ani aproape si nu am sani mari au inceput sa-mi creasca dupa ce mi-a venit happy cine te place te place asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Loredana eu am in clasa fete doatate in afara de mine care ii am mici inainte ma interesesa si ma simteam complexata dar acum dupa ce mi-a venit numy imi fac probleme pentru ca sanii au inceput sa creasca intr-un mod armonios si baietii nu plac o fata pentru sanii doar daca vor sex si numy asta au in cap, dar unii baieti plac fetele pentru fumusete lorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta big hug toate la timpul lor.stiu ca te simti f complexata de chestia asta.pentru ca stiu cum e. ( am tot 13 ani oh go on ) dar mai astept.bine nu sunt f mici dar au o forma. tuguiata sa zic asa.si sunt f aiurea.in rest... rabdare!oh go onbig hug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti pot oferi masaj pentru vreterea sanilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna lory am si eu 13 ani sh am aceeasi problema ca tine am sanii mici. dar te inteleg prietenle mele au sanii mari sh tot asa...normal ca nu ma simt bine stiu ca nu ar trebui sa vb despre asta la aceasta varsta sh totusi se intampla si te simti nasol stiu eu cum a iti creasca si e un mod natural il postez chiar mai jos ca nu vreau sa scriu ot intr-un singur comentariu love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uj cum se numeste dar e un amestec de...nu stiu de ce ok deci ai nevoie de o cutie de plastic nu contaza de la ce apoi amesteci in cutiuta 2-3 linguri crema doina cu propolis(roz) +1 lingura crema doina cu lapte (alba)sh cu 2 linguri crema se galbenele le amesteci foarte bine le zgaltai etc dupa care adaogi 1 lingura jumatate-2 de ulei de masline amesteci tot pana devine cremos apoi le lasi vreo 3 ore la congelator si masezi sanii vreo 10 min crema se pastreaza la frigider deoarece se topeste sh se aplica de vreo 3 ori pe zi rezultatele adica nu rezultatele i simti ca te dor cand atingi apar cam la 1 saptamana deci cred ca incep sa creasca nu pot aparea efecte negativa pentru ca e facut in casa cremele nah.cum te dai pe piele cu ele asa si aici la m functioneaza da nu cresc asa...trebuie rabdare a sh ink ceva ca sa iti creasca mai repede in fiecare eara inainte de culcare cand esti in pat sa spui (in gand) ca ai sani frumosi si esti multumita de ei sa aiin credere seoarece da chiar cresc asa daca vrei sa mai vb id-ul meu e clauditza_smile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ar trebui sa te oftici atata sunt baieti carora le plac si sanii mici ar trebui sa ai mai multa incredere in tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci sex mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 13 ani impliniti si eu ii am mititei dar cred ca cu timpul o sa se dezvolte stii fetele care au boopsii mari de la 11 la 18 ani vor avea boopsii super lasati! nu`ti fa griji! keep calm smug

| Gigs a răspuns:

Fetelor, stati linistite, toate colegele mele la 13 ani nu aveau mai nimic.si acum la 15-16ani woow laughing uneori nu cresc foarte mult la anumite persoane, da de cele mai multe ori se intampla la fetele inchise in ele si mna mai insociabilewinking nu stiu cum sa explic da mna big grin

| wingis a răspuns:

Simplu:nu-ti vor mai creste! asta e! am o fata in clasa care are sani extraordinari de frumosi si mari chiar poarta la sutien o marime destul de mare...si are doar 12 aniwinking

| Familidhxhd a răspuns:

Sexs

| 331 a răspuns:

Nu stiu cata dreptate are "username" in ceea ce spune dar un lucru e sigur: sa devii fata pe care el o descrie este mai greu de realizat decatat de spushappy Eu sunt cu un an mai mica si pot spune ca am aceeasi problema. Am cautat si am gasit un program de exercitii pe un site. Am inceput programul de curand deci nu pot spune daca functioneaza sau nu dar nu e rau sa incerci. De asemenea ai putea sa porti haine care iti mai ascund sanii si care iti scot in evidenta celelalte parti frumoasehappy Am o colega care are sani normali insa nu si-i expune. Cu toate acestea a avut mare succes la baieti pana acum. Revenind la subiectul principal, am auzit ca si tinctura de marar are un efect bun asupra sanilor [ii face sa creasca] Eu zic sa incerci si sa ai rabdarehappy

| elenaveve a răspuns:

Buna! eu am 13 ani si am 76 in bust, dar cunosc fete care la 13 ani au sanii foarte mari.Am o pritena care are 13 ani si are deja sanii lasati, mai bine sa te dezvolti mai tarziu ca vei aveai sanii frumosi, si eu uneoei sunt complexata ca am sanii cam mici, dar asta e si un baiat trebuie sa se uite la tine petnru personalitatea ta nu pentru sanii.

| loredana_7077 a răspuns:

Si eu ma numesc Loredana am 13 ani jumate si am aceeasi priblema.La fel ca tine sunt disperata si nu stiu ce sa fac sa-mi creasca sanii la mine in clasa toti baietii cauta numai forme stiu ca is niste prosti dar cateodata te pun in situatii ridicole ...si mai ales ca am vazut si alte fete poate cu un an sau 2 mai mici decat mine dar care au sanii extrem de maribig grin