| Nycolush a întrebat:

Hei. As dori si eu un tratament impotriva caderii parului. De preferat natural. Multumesc anticipat. Fudita. happy

6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Mai bine ai cere sfaturi de la farmacie, vor şti exact ce îţi trebuie.
Numai bine!

| Sebastian1996 a răspuns:

Incearca produsele de la FOREVER.

| QuiPp a răspuns:

Buna.Tinctura de ardei iute este foarte eficient, eu am unul de la Cosmetic Plant, este contra caderii parului, ti-l recomand.Mult noroc!

| MihaiLupu1987 a răspuns:

Eu unu iti recomand produsele profesionale de la recept samponel si lotiune inpotriva caderi parului
www.miraclebeauty.ro

| MihaiLupu1987 a răspuns:

Incearca produsele de la recept profesional daca vrei sa citesti mai multe despre produsele respective poti intra aici http://www.miraclebeauty.ro

| Criiinutza a răspuns:

1. Masca din ou impotriva caderii parului

Hainele tale sunt pline de fire de par? La fiecare pieptanare observi ca peria se umple de par? Atunci ai nevoie de un ajutor rapid si eficient: o masca pe baza de ou si vitamine. Iata ingredintele de care ai nevoie: 1 galbenus de ou 1 lingura de balsam potrivit tipului tau de par 1 lingura de iaurt 1 linguita vitamina A 1 lingurita vitamina D 1 lingurita miere 1 lingurita alcool

Amesteca bine toate ingredientele si aplica masca pe parul umed sau uscat, inclusiv pe scalp, prin masari usoare. Lasa masca sa actioneze cel putin 30 de minute, apoi clateste-ti parul si spala-l ca de obicei. Masca impotriva caderii parului se aplica saptamanal. E foarte buna acesta masca, eu am folosit-o, si ajuta garantat, la mine cadea asa de tare parul cred ca din cauza lipsei vitaminelor. Dar dupa ce am aplicat masca, nu-mi mai cade asa de atre parul.