| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am pus unghii cu gel. Azi m-am lovit la mana si a crapat gelul pe jumatatea unghiei. Nu ma doare cand apas si nici nu a curs sange. Deci probabil nu mi-a crapat si unghia. Trebuie sa ma duc neaparat sa o refac sau tine si asa? E o perioada încărcată si nu mai are locuri disponibile persoana care mi-a pus unghiile. Dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Poti incerca sa o repari tu cu ceva, eventual lac de unghii transparent.

| anonim_4396 explică (pentru Betty12345678):

Am.dat-o cu un strat gros de lac de unghii incolor si merg duminica sa imi refaca unghia. Multumesc!

1 răspuns: