| KM3 a întrebat:

Alimentatia si machiajul favorizeaza aparitia cosurilor?

Răspuns Câştigător
| Spike189 a răspuns:

Bineinteles, alimentele grase, uleiul, dar si dulcele cum ar fi ciocolata provoaca aparitia cosurilor. Si legat de machiaj, din cate stiu de la prietena mea, da, afecteaza si calitatea machiajului si perioada care o tii pe fata, gandeste-te ca pielea trebuie sa respire.

5 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da şi da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pudrele si blus-urile sunt cele mai pacatoase. laughing

| ABCD122 a răspuns:

Da.

| deiutzamicutzzaa a răspuns:

Da,desigur laughing daca folosesti machiaje nu o sa poata pielea sa respire..agravandu-se situatia...hee heesi da..alimentatia favorizeaza aparitia lor(alimentele nesanatoase)