| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani. In vara merg la nunta varului meu si nu stiu ce frizura sa imi fac, daca se putea si poza sa imi dati. Vreau ceva simplu, sa nu fie parul desprins pentru ca o sa-mi fie cald. Am parul de marime medie daca ajuta cu ceva. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Tpufan123 a răspuns:

Caută pe google sau sunt site-uri de acest domeniu. Sper ca te-am ajutat...

| GoStar a răspuns:

Http://prntscr.com/dcroio preferata mea.
Dar nu la toti le sta la fel de bine..depinde si de forma fetei, mai multi factori.
Important e sa te simti tu bine.

| Clorox a răspuns (pentru GoStar):

Serios? Degeaba ii dai tu frizura asta daca el are breton si parul scurt (Este un exemplu)