| Oliviaolivi a întrebat:

Voiam sa va intreb,daca vi se pare ca sunt prea inalta, am 17 ani fac 18 si am inaltimea de 175-177 cm si 56 de kg...
Vi se pare ca sunt prea inalta?
Plus ca imi place de cineva si nh stiu daca e mai inalt sau mai mic ca mine si imi e asa greu sa intreb pentru ca ma simt extrem de complexata
Sper sa nu mai cresc in inaltime, nu mai vreeeausad

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Esti foarte inalta pentru o fata, daca iti mai iei si tocuri ai lejer 1, 90... o fata inalta nu prea mai pare asa feminina, poate e doar parerea mea, dar daca te simti bine in pielea ta, nu ai de ce sa te simti complexata, nu ai cum sa schimbi asta.

1, 75 e media inaltimii la barbati in Romania, ai depasit limita barbatilor.

| Oliviaolivi explică (pentru Drimmero):

Ma simt mai rauuu

| Drimmero a răspuns (pentru Oliviaolivi):

De ce? imi pare rau!

| Andreeush a răspuns:

Esti inalta.
Eu am 1, 60 si ma simt pitica sad

| SG1995 a răspuns:

Ai origini nordice? Da, pentru o româncă ești înaltă, dar nemțoaicele te întreg, cât despre băieți ating ușor 1.90. laughing Cunosc câteva cazuri de vienezi.