| andreea75 a întrebat:

Am o colega care nu are sani deloc aveti niste solutii pentru cresterea sanilor?
P.S:are 12 ani!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniela la 12 ani probabil nu a intrat inca in perioada pubertatii.
Nu trebuie sa va faceti griji, doar mai trebuie sa asteptati.

9 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Doamne,cand le auzi cu intrebari de-astea.generatie de 'macao'. O sa-ti creasca, esti mica acum, tu fata bolnava!

| Laura46 a răspuns:

E penibil dar mai mult trist ca la varsta asta va ganditi la marimea sanilor cand ar trebui sa va preocupe alte lucruri.Ce vrea sa faca cu sanii la varsta asta?

| NemNUZ a răspuns:

Du-te la psiholog, ce iti trebuie tie sani mari si nici nu ai buletin doamne

| andreea75 explică (pentru NemNUZ):

Eu am intrebat ceva daca nu sti sa dai raspuns numai da! Aaa si apropo nu ma duc la psiholog ca zici tu, mai bine du-te tu sa te invete ca nu e foarte politicos ceea ce faci!

| slapnenorocit a răspuns:

Ar putea incerca sa frece de cateva ori pe zi cu hartie igienica intre sani happy

| slapnenorocit a răspuns:

laughing O sa functioneze sigur.

| andreea75 explică:

Foarte sigura! daca e colega eu o ajut, EU AM 13 ani, dar ea nu are ciclu si dinn pacate nu are pc...dar vad ca nu dati raspunsuri foarte amabile, mai bine nu ma ofeream sa o ajut!

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreea75):

Hmm daca are ciclu inseamna ca e deja in pubertate.
Poate e mai intarziata din acest punct de vedere.

| oana666 a răspuns:

Astfel de solutii nu prea se gasesc(si sa si dea rezultate), doar cele chirurgicale, care sunt sigura ca nu e cazul. poate incerca exercitii pentru intarirea musculaturii in zona bustului si pentru fermitate(le gasesti pe net). In plus, poate incerca sutien sau bustiera push up.( mareste optic sanii). dar oricum nu trebuiesa va ingrijorati. e inca mica.mai are destul timp. Funda?