| Criisu a întrebat:

Am o intrebare pentru fete/femei in special. Am nevoie de o rochie pentru banchetul din clasa a 8-a. Stiu ca e foarte devreme, dar vreau din timp o rochie superba. Am gasit multe, doar ca ori e scumpa, ori nu are marimea mea, ori este stoc epuizat. Asa ca apelez la voi. Rochia trebuie sa fie astfel : scurta in fata si lunga in spate, fusta neagra iar topul alb, simpla ( nu are nimic daca mai are cateva decoratiuni pe ea ) si sa nu fie mai scumpa de 400 ron. Daca gasiti o astfel de rochie pe net, sau altundeva de unde pot sa o cumpar, raspundeti ori cu link-ul ori cu site-ul. DAU FUNDA la cea care imi place cel mai mult happy

Răspuns Câştigător
| Geoops a răspuns:

Totusi cauta pe starshiners. Sau Iulius Mall

2 răspunsuri:
| Geoops a răspuns:

Eu zic sa mai astepti, chiar daca vrei o rochie "superba". Pentru ca pana ajungi in clasa a 8a este Foarte posibil sa se demodeze rochiile lungi in spate, scurte in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici rochii de banchet pentru clasa a VIII-a,
Http://www.edressme.com/cocdres.html
http://www.promgirl.com/shop/dress_by_event/graduation
Te pup!