| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat o rochie alba cu imprimeu negru (flori) din voal (matase) pentru o nunta. ce accesorii artrebui sa imi pun tinand cont ca rochia e la baza gatului si e lunga pana la genunchi? as vrea sa am o pata de culoare, poat ma ajutati voibig grin Ps: cum sa ma machiez daca am ochii verzi? ma gandeam sa imi fac un smokye cu mov sau simplu cu un eyeliner negru

3 răspunsuri:
| CookieMonsterDeea a răspuns:

Eu consider ca, cel mai potrivit accesoriu ar fi un lant lung care sa atarne negru, niste cercei mari si rotunzi in caz ca iti prinzi parul si o bratara alba sau neagra groasa si mare.big grin Parerea meabig grin

| Inna11 a răspuns:

Pai o simpla bratara happy si ceva cercelusi happy cred ca nu trebuie sa o incarci asa tare cu accesorii happy o sa arate naspa. |
Sper ca ti-am fost de ajutor. Byeee :* fundita?

| Amy_9098 a răspuns:

Tinand cont de faptul ca este pe gat o poti asorta cu o bratara roz sau turcuoaz(se poarta mult) sa fie pata de culoare...bratara lata...Ar fi OK un plic de aceeasi culoare cu bratara iar daca ai gatul lung merg niste cercei lungi.IN orice caz rochita ta nu are nevoie de lantisor! Am vazut-o pe Fergie intr-o rochie galebena si un plic turcuoaz.Ai putea incerca o bratara galbena si plic turcuaz.Depinde si de gusturile tale, tu trebuie sa te simti bine happy