| PerfectAngel a întrebat:

Am si eu o intrebare :d Ce freza mi s-ar potrivi daca sunt blonda spre saten deschis, pana la jum spatelui, ochi capui spre verzi, nas mic si frunte mare?big grin
ps:vreau ceva cu breton big grin lasati si niste poze daca stiti va loooog >:d

4 răspunsuri:
| PerfectAngel explică:

Eu vreau sa ma tund ceva gen cu gherute, am fruntea mare si toti imi zic sa-mi aleg o tunsoare cu breton. Ca fruntea ma strica mult. happy

| PerfectAngel explică:

Intelegi ca am intrebat cum sa ma tund, nu sa-mi las parul pe spate sau nu. raspunsul tau nu prea ma ajuta. iti mersi oricum.by3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti frumoasa ar merge daca tiai lasa parul lung pe spate si daca e soare zici cai dat cu sclipici daca te dai su shampon wash and go funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiar sta bine daca ti-am fost de folos funda daca nu by3