| PerfectAngel a întrebat:

Pun din nou intrebarea: Buna TPU. Am si eu o intrebare :d Ce freza mi s-ar potrivi daca sunt blonda spre saten deschis, pana la jum spatelui, ochi capui spre verzi, nas mic si frunte mare?

ps:vreau ceva cu breton lasati si niste poze daca stiti va loooog >:d

Răspuns Câştigător
| sw33tgirl a răspuns:

Ce tare, exact aceeasi intrebare am pus-o si eu mai inainte doar ca am parul saten inchis. Pai sa-ti dau un exemplu de tunsoare: Bretonul fileazal pe o parte, de preferat pe partea ca iti este tie mai placuta, poti sa te tunzi in scari, dar sa nu iei din lungimea lui foarte mult, pentru ca anul acesta se poarta parul foarte lung. Este sexylaughing Poti sal tunzi perfect drept, si bretonul, dar si parul de la spate sau in V. Ai putea sa-ti faci o tunsoare cu suvite, adica tot un fel de tunsoare in scari.
PS: Eu ti-am dat doar niste exemple, dar tu tunde-te doar cum iti placecel mai mult pentru a putea fi mereu fericita, increzatoare si cu un zambet fermecator pe buze:* Te pup dulce si iti urez mult succes!

1 răspuns:
| PerfectAngel explică:

Multumesc frumoss :X o sa incerc big grin