| Sbk98 a întrebat:

love struck Va rog ajutati-ma am 1.68 m ochi verzi par saten ce freza mi s-ar potrivi si ce haine Multumesc love struck!

3 răspunsuri:
| darkgirl58 a răspuns:

1 freza se face in functie de forma fetei 2 hainele pot fi cum vrei u nu prea tine de culoarea ochilor sau a parului

| вèiiiвiii a răspuns:

♥ Blugii/pantalonii te avantajaza, diverse culorii cat mai vii love struck
♥ Bluze in asorte cu blugii/pantalonii love struck
♥ Prindeti parul in diverse partii happy stanga. dreapta.
♥ Incearca sa arati ca iti place sa fii sofisticata, dar nici sa arati ca o pitipoanca. Fii tu. exprimatii starile prin tinute star.
♥ Succes love struck ♥ [star]

| darkgirl58 a răspuns (pentru вèiiiвiii):

Auzi uite-te mai bine la poza eu cred ca e baiat