| Mrr_Añña_1982 a întrebat:

Buna TPU :* am si eu o problema..cu tenul meu foarte sensibil
Am puncte negre pe toata fata...am fost la o cosmeticoanca si mi le.a scos, dar m.am dat cu fond de en urmatoarea zi si in timp mi.au aparut din nou. Mentionez ca am tenul gras. Ce pot face in privinta punctelor negre? (Ceva rapirapid si cu efect) sin m.am saturat de ele.Nu le mai suport de 4 ani pe fatastraight face<
Am fost si la dermatologi foartr buni dar degeaba,sad sunt disperata. Chiar vreau sa scap de ele.

Multumesc antipipat. Pupp:*:*:
Dau fundoiii ❤❤❤

2 răspunsuri:
| Asika a răspuns:

Exista geluri speciale, ai folosit?